Co Wybrać? Magnes do klipsów Ultra | Zastosowanie

Magnes do klipsów antykradzieżowych ULTRA to specyficzna budowa działająca z potrójną mocą. 

Otwieracz do klipsów WEISNER ULTRA Dzięki największej mocy 12 000 GS może zdjąć każdy klips magnetyczny do ubrań dostępny na rynku.

Magnes sklepowy ultra dedykowany jest do ściągania klipsów z uwypukleniem,  potrafi w bardzo łatwy sposób przyspieszyć proces obsługi klienta, włożenie klipsa magnetycznego w zagłębienie magnesu do klipsów gwarantuje działanie potrójnej mocy. Dzięki temu otwieracz do klipsów zdejmie zabezpieczenie sklepowe sprawnie i szybko. Nie oprą mu się nawet klipsy antykradzieżowe ze stałą i zardzewiałą szpilką.

Magnes do klipsów antykradzieżowych Ultra zawiera dodatkowe wspomagające magnesy po bokach. Urządzenie to jest polecane również do starszych typów klipsów antykradzieżowych, których szpilki mogą być wykrzywione. Otwieracz do klipsów sklepowych Ultra sprawdza się świetnie w przypadku mocniejszych zabezpieczeń sklepowych europejskich marek.

Otwieracze do klipsów to doskonałe wsparcie dla systemów antykradzieżowych w sklepach. Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Bez problemu można go przytwierdzić do blatu. 

Magnesy do klipsów ultra przyspieszą tempo obsługi i pomogą usunąć zabezpieczenia bez szkody dla towarów. Otwieracz do klipsów Ultra posiada gwint w dolnej części dzięki któremu łatwo przytwierdzisz go do blatu sklepowego i usuniesz klipsy antykradzieżowe.
To idealne rozwiązanie dla sprzedawców, którym zależy na wysokim stopniu zabezpieczeniu sklepu oraz najszybszemu procesowi obsługi klienta.