Co wybrać? Magnes do klipsów Golf | Zastosowania

Magnes do klipsów antykradzieżowy typu GOLF marki WEISNER jest najbardziej uniwersalnym oraz najmocniejszym magnesem do klipsów sklepowych na rynku.

magnes do klipsów klipsy antykradzieżowe

Magnes do zdejmowania klipsów dedykowany jest osobom które posiadają w swoim sklepie różne klipsy antykradzieżowe. Najlepiej sprawdza się w okrągłych (golfowych) klipsach magnetycznych, natomiast dzięki swojej unikalnej budowie otworzy każdy klips antykradzieżowy RF i AM. 

Jeśli potrzebujesz magnesu uniwersalnego i do wszystkiego to magnes do klipsów typu GOLF marki WEISNER jest najlepszym wyborem.

Otwieracz do klipsów sklepowych GOLF został zaprojektowany tak, aby można było go przytwierdzić do blatu, posiada od spodu gwint za pomocą którego przytwierdzisz go śrubą. Uniwersalny otwieracz do klipsów przytwierdzony do blatu usprawni zdejmowanie klipsów antykradzieżowych oraz przyspieszy Twoją pracę. To doskonałe wsparcie dla systemów zabezpieczenia sklepów.

Otwieranie klipsów zabezpieczających otwieraczem do klipsów jest proste i intuicyjne w obsłudze i łatwe podczas pracy.

Magnesy do klipsów najlepiej sprawdzają się w Outletach, salonach odzieży nowej i używanej gdzie zabezpieczenia sklepowe są inne w każdej dostawie.
Aby mieć pewność że otworzymy każdy klips zabezpieczający do zestawu kup otwieracz do klipsów mechanicznych WEISNER HOOK – haczyk otwierający klips magnetyczny sensormatic.

UWAGA
Magnesy WEISNER dają Ci pewność zadeklarowanej mocy MAGNES GOLF usunie każdy klips magnetyczny dajemy na to GWARANCJĘ