Co wybrać ? Magnes Golf zastosowania

Magnes antykradzieżowy typu GOLF marki WEISNER jest najbardziej uniwersalnym oraz najmocniejszym magnesem na rynku. Magnes ten dedykowany jest osobom które posiadają różne typy klipsów. Najlepiej sprawdza się w okrągłych (golfowych), klipsach antykradzieżowych natomiast dzięki swojej unikalnej budowie otworzy każdy klips magnetyczny RF i AM. Jeśli potrzebujesz magnesu uniwersalnego i do wszystkiego to magnes do klipsów typu GOLF marki WEISNER jest najlepszym wyborem.

Otwieracz do klipsów GOLF został zaprojektowany tak aby można było go przytwierdzić do blatu, magnes na dole ma gwint za pomocą którego przytwierdzisz śrubę. Otwieracz magnetyczny przytwierdzony do blatu usprawni zdejmowanie klipsów oraz przyspieszy pracę. To doskonałe wsparcie dla systemów antykradzieżowych. Otwieranie klipsów magnesem jest proste i intuicyjne w obsłudze i łatwe podczas pracy.

Magnesy antykradzieżowe najlepiej sprawdzają się w Outletach, salonach odzieży nowej i używanej gdzie w każdej dostawie możemy spotkać się z innym rodzajem klipsów
Aby mieć pewność że otworzymy każdy klips antykradzieżowy do zestawu warto dodać otwieracz do klipsów mechanicznych WEISNER HOOK – haczyk otwierający klipsy sensormatic.

UWAGA
Magnesy WEISNER dają Ci pewność zadeklarowanej mocy MAGNES GOLF usunie każdy klips magnetyczny dajemy na to GWARANCJĘ